Hokejová akademie - RehaTime

...čas na rehabilitaci
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Hokejová akademie

Hokejová akademie
 
Družba 1180, Brumov Bylnice 763 31


HOKEJOVÁ AKADEMIE BRUMOV-BYLNICE           
HOCKEY ACADEMY BRUMOV-BYLNICE
Občanské sdružení HOKEJOVÁ AKADEMIE BRUMOV-BYLNICE je právnickou osobou založenou podle zákona č. 83/1990 Sb., o sdružování občanů vystupujících v právních vztazích svým jménem a odpovídající za porušení svých závazků celým svým majetkem.

Občanské sdružení HOKEJOVÁ AKADEMIE BRUMOV-BYLNICE je neziskovou organizací, jejímž cílem je dobrovolná činnost na úseku tělovýchovy a sportu. Členy sdružení jsou subjekty, kterým vzniklo členství za podmínek uvedených ve stanovách sdružení.

Účel sdružení:
Založením občanského sdružení HOKEJOVÁ AKADEMIE BRUMOV-BYLNICE je realizováno právo občanů na sdružování za účelem podpory veřejně prospěšné činnosti formou vybudování a provozování sportovních zařízení pro sportování s cílem umožnit v regionu harmonický rozvoj tělesné i psychické kondice, upevňování zdraví zapojením do organizovaného i neorganizovaného sportu k dosažení jejich aktivní rekreace.

Občanské sdružení HOKEJOVÁ AKADEMIE BRUMOV-BYLNICE vytváří ve spolupráci s dalšími subjekty podmínky pro rozvoj zejména mládežnického hokeje a dalších sportů pro všechny občany bez ohledu na věk a sociální situaci.
Email: rehabilitacebrumovbylnice@gmail.com
© rocak.cz 2017
tel.: +420 731 610 899
Provozovna rehabilitace: Hokejová akademie, Družba 1180, Brumov – Bylnice 763 31
počítadlo.abz.cz
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky